logo
home
שם:
טלפון:
אימייל:

למה כל בעל עסק חייב לבנות אתר אינטרנט?
העולם הישן הפך להיות מודרני עוד לפני ששמנו לב, הטכנולוגיה טיפסה באלפי אחוזים משנות ה- 80, עד לשנות האלפיים. ולא רק זה, גם תחום הבריאות קפץ מדרגה. עקב זה, יותר ויותר צרכנים נעשו חכמים הרבה יותר. אם בעבר היו קונים מוצרים בצורה אקראית וללא התלבטות, מחשבה, ועצה. כיום, עידן האינטרנט עומד לרשותם עם המון כלים לבדיקה, השוואות מחירים ועוד. במילים אחרות: כבר לא מספיק להיות עסק טוב, העסק חייב להיות מותאם למודרניות העכשווית, לבעלי העסקים לא נותרה ברירה הלאה להשתלב בעולם המודרני והמתקדם. עקב כך, כל בעל עסק שמכבד את עצמו לא יכול להרשאות לעצמו להיות מאחור, הוא חייב אתר אינטרנט ממיר וטכנולוגי. הוא חייב שהשיווק יעבוד בצורה נכונה, והכי חשוב, שהמיתוג יעבוד עם כל הכלים יחד. למידע נוסף וקבלת פרטים נוספים.

אז למה בעצם בעלי העסק חייבים אתר אינטרנט?מספר הטיפים האלה, יתנו לכם, בעלי העסק את כל הסיבות להקים אתר אינטרנט, או, לפחות להתעניין באחד כזה. הינה 3 סיבות טובות אשר יתנו לכם מוטיבציה לפנות לחברת פיתוח ובנייה:
  • אל תישארו מאחור – בעלי העסק חייבים לראות את התוצאות שמדברות בעד עצמן. כל אדם אשר מחזיק באתר, גם מחזיק בכוח השיווק. אתר הקיים באינטרנט מספק את מטרותיו, נותן לעסק עוד ועוד לקוחות מידי שנה, משהו שאתם חייבים להבין ולא לפספס אותו.
  • כולם נמצאים בגוגל – מכירים גוגל? כן כן זה, המלך הבלתי מעורער שנמצא בחדשות, בסיפורים, ואפילו בשיחות הבוקר. ובכן, יש לנו חדשות די טובות ודי רעות. גוגל מציעה לכל מי שיש לו אתר אינטרנט פעיל, להיות חלק מהמשפחה. במילים אחרות זו הזדמנות פז! היום כמעט כל אחד יכול, באמצעות הקידום הממומן שגוגל מציעה להביא יותר לקוחות ובצורה מיידית, כאן ועכשיו. הכל היה כאן חיובי נכון? ובכן הגיע הזמן לחדשות טיפה רעות: אין לכם אתר? גוגל לא סופרת אתכם. כן זה עצוב, אבל תתרגלו למציאות החדשה, ללא אתר אין לקוחות, ולכם? אין אופציה בערעור.
  • זמין לכולם ומכל מקום – מנוע החיפוש גוגל, הרשת החברתית פייסבוק, אפילו האינסטגרם. כולם נמצאים שמה, קונים, ועושים חיים. למה? כי זה פשוט נגיש, זמין ונייד מכל מקום. זה פשוט קל יותר להזמין את השיפוצניק, או לרכוש מוצר לאמבט. אבל, איפה אתם נמצאים בסיפור הזה? זו שאלה מצוינת. כל מה שאתם זקוקים לו, בשביל להגיע לקהל יעד חדש ואולי גם ללקוחות ישנים שעזבו, הוא להקים אתר אינטרנט. אחריו, השיווק כבר יבוא מעצמו או באמצעות פניה לחברות העוסקות בתחום. בקיצור, אתם לא לבד.

אז בעצם, איפה בונים את האתר?שאלת השאלות, סוף סוף לקחתם החלטה ואנו רואים שאתם די נחושים לגביה, אז כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו, הוא להיכנס לגוגל דרך המחשב או הנייד החמוד שלכם. ולגגל את המשפט הבא: "בניית אתרים", אפשר גם להוסיף אחרי המילה את העיר בה אתם מתגוררים. ברגע שתעשו זאת יופיע לפניכם 14 תוצאות. 4 ממומנות, סוג של פרסומות כאלה, נו אתם יודעים... ועוד 10 אורגניות. תלחצו על המודעה שנראית לכם הכי קולעת, יפה, ומשדרת אמינות. לאחר מכן, פנו לאותה החברה או העסק שמציעה את השירות, וסיימתם. לגבי השיווק? אותו ההליך.

זכרו: לפני כל בחירה של חברה או שירות, בדקו אודותיה. המלצותיה, ודירוגיה בעיני לקוחותיה.
בהצלחה.כל הזכויות שמורות לפיקסלית בע"מ - בניית אתרים | טלפון: 03-5180841 | פקס: 03-5490245 | נחליאל 17, ת"א, 65609