logo
home
שם:
טלפון:
אימייל:
יש להקליד את המילה המופיעה בריבוע:

משתדרגים לעולם הקידמה עם חנות ברשתחולמים לפתוח חנות ברשת? כך תעשו זאת בצורה נכונה


הישראלי הממוצע אוהב לרכוש ברשת ואף נוהג לעשות זאת בקביעות. בתור בעלי עסק אין שום סיבה שלא תנצלו זאת ותקימו לעצמכם אתר שכולל בתוכו חנות ברשת שתפיק לכם רווחים רבים. חנויות אלה פועלות 24 שעות ביממה, אין שום צורך בהעסקת עובדים או תשלום דמי שכירות וארנונה, וכל שצריך זה לפנות אל חברת בניית אתרים מובילה וגם אתם תוכלו להיות בעלים של חנות שכזאת תוך מספר ימים בודדים. כמובן שכל היתרונות הללו גורמים לרבים להקים חנויות שכאלה בכל תחומי הצריכה, כך שחשוב לבצע את משימת ההקמה בצורה נבונה ומושכלת על מנת לשרוד את התחרות הרבה. להלן הדגשים שחשוב להתייחס אליהם בעת תהליך הבנייה ולאחריו.

אפיון, עיצוב וטכנולוגיה – הבסיס של כל חנות ברשת


השלב הראשון בהקמת חנות אינטרנטית כולל אפיון מלא של צוות חברת בניית האתרים שפניתם אליה באשר לצרכים והרצונות שלכם מהחנות העתידית. בתהליך האפיון נלקחים בחשבון מספר נושאים כגון סוג המוצרים שימכרו בו, אופן הצגתם, הדרכים שבהם הגולש יוכל לגלוש באתר, לעבור בין התפריטים ולבצע רכישה ועוד. ככל שתהליך האפיון יבוצע בצורה נכונה והאתר יהיה ידידותי למשתמש, כך ישנו סיכוי כי החנות תהיה ריווחית ומוצלחת. בשלב זה גם יוחלט על הנראות העיצובית של החנות שחייבת לשדר איכות ומצויינות שיגרמו לגולש לרצות להמשיך ולגלוש בה ולבצע רכישה. בנוסף חשוב להתייחס לטכנולוגיה ומערכת ניהול התוכן של האתר, כך שאתם כבעלי החנות תוכלו לתפעל את האתר בקלות, להוסיף מוצרים, לעדכן מחירים ומבצעים ואת כל האתר מתי שתרצו.

שיקולים נוספים שיש לקחת בחשבון


ישנם עוד מספר פרמטרים שכל חנות ברשת חייבת לעמוד בהם כדי להוות הצלחה, וכל חברת בניית אתרים מקצועית צריכה לדאוג לכך: תהליכי רכישה נוחים – כך שהאתר ייצר חוויית משתמש נעימה ללקוח שתכוון אותו לקראת רכישה בצורה פשוטה ואף מהנה. לצורך העניין ניתן להטמיע באתר מערכת POS שתהווה את זירת הרכישה בחנות שלכם, תוך אפשרות לסליקת כרטיסי אשראי, דיווח על תקלות ומתן הודעות ללקוח על מבצעים רלבנטיים קשורים. רספונסיביות – בעולם הדיגיטלי של ימינו, חשוב לדאוג מראש כי תושג התאמה מלאה של תצוגת האתר לכל סוגי המסכים (מחשבים נייחים, לפטופים, סלולאריים, טאבלטים).

הקמתם חנות באינטרנט – מה עושים עכשיו?


עכשיו כל שנותר זה לגרום שיכירו אתכם ברשת ולנסות ולהגדיל את מעגל הגולשים לאתר כל העת. הדרך לכך עוברת כמובן דרך מנוע החיפוש של גוגל, והמטרה שלכם היא להופיע במקומות הראשונים של תוצאות החיפוש הרלוונטיות לתחום שלכם (למשל, חנות ברשת של נעליים). ישנן מספר דרכים לבצע זאת, כשחברות בניית אתרים מובילות מתעסקות גם בזאת. בין הפעולות שחשוב לבצע – לדאוג להעשיר את האתר עם תכנים איכותיים, מה שיעזור לקשר הרבה יותר טוב בין מילות המפתח שיקישו המחפשים במנועי החיפוש לבין האתר שלכם. התכנים יכולים לכלול מאמרים, בלוגים, מידע מקצועי, דף אודות מטופח ועוד, כאשר על כל התכנים להיכתב בצורה הנכונה שמתאימה לכל כללי ה- SEO.


רק הקפדה על כל אלה, תשיג לכם חנות ברשת איכותית שתניב רווחים רבים. בהצלחה!כל הזכויות שמורות לפיקסלית בע"מ - בניית אתרים | טלפון: 03-5180841 | פקס: 03-5490245 | נחליאל 17, ת"א, 65609